मिति:- १० श्रावण २०८१, बिहीबार | समय:-
कर्णाली प्रदेशताजाखबरमुख्य खबरसमाज

मुगुमा आगलागी दुई जनाका मृत्यु, तीन घर जल

कालीकाेट- मुगु जिल्लाको खत्याड गाउँपालिका २ गोडेखोलामा आगलागी हुँदा दुई जनाको मुत्यु भएको छ । आगलागी बाट तीन घर जलेका छन् । आइतबार राती घरमा आगलागी हुँदा लालके संज्याल, दिपक संज्याल र सन्दिप संज्यालको घर पुर्ण रुपमा क्षेती भएको वडा अध्यक्ष हेमराज मल्लले जानकारी दिनु भयो । आगलागीबाट लालके संज्यालका छोरा बर्ष १४ का बिशाल सज्याल र छोरी बर्ष १२ की झरना सज्यालको मृत्यु भएको छ । राती लागेको आगो स्थानीयको सहयोगमा सोमबार बिहान नियन्त्रणमा लिइएको छ । प्रहरी चौकी श्रीकोट र रातापानीबाट अहिले प्रहरी घटना स्थल पुगेको छ ।

 

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

5 Comments

  1. Мадонна, икона поп-музыки и культурного влияния, продолжает вдохновлять и поражать своей музыкой и стилем. Её карьера олицетворяет смелость, инновации и постоянное стремление к самовыражению. Среди её лучших песен можно выделить “Like a Prayer”, “Vogue”, “Material Girl”, “Into the Groove” и “Hung Up”. Эти треки не только доминировали на музыкальных чартах, но и оставили неизгладимый след в культурной и исторической панораме музыки. Мадонна не только певица, но и икона стиля, актриса и предприниматель, чье влияние простирается далеко за рамки музыкальной индустрии. Скачать mp3 музыку 2024 года и слушать онлайн бесплатно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button