मिति:- ९ श्रावण २०८१, बुधबार | समय:-
कर्णाली प्रदेशखेलकुदताजाखबरसमाचारसमाज

सटफुटमा प्रथमलाई सम्मान

कालीकोट– १४औं राष्ट्रपती रनिङ सिल्डमा महाबै गाउँपालिकाका तर्फबाट सटफुटमा प्रथम भएकी स्वर्ण पदक बिजेता लाई महावै गाउँपालिकाले सम्मान गरेको छ । गाउँपालिकाको कार्यालय गैराखाडामा गाउँपालिका अध्यक्ष खेमबहादुर सिंहले कालिका माध्यामिक बिद्यालय गेलाकी छात्रा आशा सेजुवाललाई नगद पाँच हजार सहित प्रमाण पत्र दिएर सम्मान गर्नु भएको हो ।

खेल क्षेत्रमा लाग्ने खेलाडीलाइ हौसला प्रदान गर्न गाउँपालिकाले आवश्यताका आधारमा बिभिन्न कार्यक्रमहरु गर्दै जाने गाउँपालिका अध्यक्ष सिंहले बताउनु भयो । यसै गरी रजत र कास्य पदक विजेतालाई पनि सम्मान गरिने भएको छ ।

 

पुर्णसिह बम

पत्रकार पुर्णसिंह बम कालीकोटमा बसेर फोटो पत्रकारीता गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

8 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button