मिति:- १० असार २०८१, आईतवार | समय:-
कर्णाली प्रदेशताजाखबरमुख्य खबरसमाचार

कालिकोटमा टाइफाइट बिरुद्धको खोप सुरु

कालिकोट– यहाँको पलाँता, नरहरीनाथ, महावै गाउँपालिका र तिलागुफा नगरपालिकामा बिहबार बाट टाइफाइट बिरुद्धको खोप लगाउन सुरु गरिएको छ । १६ बर्ष देखि ४५ बर्ष उमेर समुहका सबै नागरिकलाई खोप लागउने कार्यक्रम रहेको स्वास्थ्य सेवा कार्यालय कालीकोटले जनाएको छ । खोप कार्यक्रम तीन दिन सम्म चल्ने छ ।

यसै बिच स्वास्थ्य सेवा कार्यालय कालिकोटले शुक्रबार जिल्ला अस्पताल कालिकोटमा कर्णाली स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठान जुम्ला संगको समन्वयमा हाडजोर्नि, नसारोग र छालारोग बिशेषज्ञ चिकित्सक सहितको सेवा प्रदान गर्ने भएको छ । हाडजोर्नि, नसारोग र छालारोगको समस्या भएका सेवाग्राहीले सेवा लिनहुन समेत कार्यालयले अनुरोध गरेको छ ।

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please, off your Ad Blocker