मिति:- २ श्रावण २०८१, बुधबार | समय:-
कर्णाली प्रदेशताजाखबरमुख्य खबरसमाचार

कार्तिक ३० गते देखि नागरिकता वितरण रोकीने

कालीकोट जिल्ला प्रशासन कार्यालय कालीकोटले कार्तिक ३० गते देखि नागरिकता वितरण, राहदानी र राष्ट्रिय परिचय पत्र वितरणका कार्य रोकीने भएको छ । प्रतिनिधि सभा तथा प्रदेश सभा निर्वाचनका लागि कार्यालमा कार्यरत कर्मचारीहरु निर्वाचनमा खटिने भएपछि शान्ती सुरक्षा बाहेक अन्यसेवा प्रवाह नहुने जिल्ला प्रशासन कार्यालयका सूचना अधिकारी सरोज अधिकारीले बताउनु भयो । मंसिर ५ गतेपछि अथावत सेवा प्रवाह हुने उहाँले बताउनु भयो ।

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button