मिति:- ८ श्रावण २०८१, मंगलवार | समय:-
कर्णाली प्रदेशताजाखबरसमाचारसमाज

आगलागी पीडितलाई नगरपालिकाको राहत

कालीकोट–रास्कोट नगरपालिकाले मिमा कामीलाई राहत प्रदान गरेको छ । १२ गते रास्कोट ७ निवासी कामीको घरमा आगलागी हुँदा घर भित्र रहेका दैनिक उपभोग्य बस्तु तथा कपडा जलेका थिए । वडा बाट ढिलो जानकारी आएकाले समयमै राहत वितरण गर्न नसकिएको नगरपालिका उपप्रमुख मनिराज बरालले बताउनु भयो । रास्कोटमा घरको वीमा गरिएको भएपनि उहाँले वीमा रकम र राहत कहाँबाट कसरी लिने भन्ने बारे जानकारी नभएकाले ढिलाइ भएको उहाँले बताउनु भयो । रोजागरीको सिलसिलामा कामीका छोराबुहारी भारतको बेङलोरमा छन् । घरमा दुई जनाको परिवार मात्र रहेको बताइएको छ । कामी विपन्न घरपरिवारको सदस्य हुन् ।

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button