मिति:- १० असार २०८१, आईतवार | समय:-
कर्णाली प्रदेशताजाखबरमुख्य खबरसमाचारसुचना प्रबिधी

तिलागुफाको फोइमहादेव राष्ट्रिय प्रशारण लाइनमा जोडियो

कालीकोटः – तिलागुफा नगरपालिकाको वडा नं ३ को फोइमहादेव गाउँ राष्ट्रिय प्रशारण लाइनमा जोडिएको छ । गाउँमा बिदुत पुगेपछि स्थानीय नागरिक खुशी भएका छन् । तिलागुफा नगर उपप्रमुख महेन्द्र बहादुर शाहीले बिद्युतको स्विच थिचेर उद्घाटन गर्नु भएको छ । गाउँमा बत्ती बलेपछि गाउँ झिलिमीलि भएको छ । नेपाल बिद्युत प्राधिकरण कालीकोट वितरण केन्द्र र तिलागुफा नगरपालिकाको संयुक्त पहलमा कडा मेहनेतका साथ फोइमहादेवका ३ सय ३२ घर धुरीमा लाइन बिस्तार गरिएको छ । नेपाल बिद्युत प्राधिकरण कालीकोट वितरण केन्द्रका प्रमुख बिमल शाहले बताउनु भयो ।

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please, off your Ad Blocker