मिति:- ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार | समय:-
ताजाखबरमुख्य खबरशिक्षासमाजस्थानीय

महासंघको नेतृत्व लिन सिंहलाई सिफारिस

कालीकोट– एकिकृत अखिल नेपाल शिक्षक संगठनले शिक्षक महासंघको नेतृत्व लिन महाबै ३ निवासी हिमालय माविका प्रधानाध्यापक टक्क बहादुर सिह सुशिललाई सिफारिस गरेको छ । शनिबार सदरमुकाम मान्ममा बसेकोे संगठनको पहिलो बैठकले शिक्षकहरुको छाता संगठन शिक्षक महासंघको नेतृत्वको लागि पहल कदमी लिन संगठनका जिल्ला अध्यक्ष कल बहादुर भण्डारीको नेतृत्वमा ७ सदस्य समितिको गठन गरेको छ । बैठकले भर्रखरै सम्पन्न केन्द्रिय सम्मेलन र प्रदेश सम्मेलनबाट निर्वाचित पदाधिकारी तथा सदस्यहरुलाई सम्मान गरेको छ । नौ वटा पालिकामा संगठनका तर्फबाट इन्चार्ज समेत तोकीएको शिक्षक हरि बहादुर सिंहले बताउनु भयो ।

 

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please, off your Ad Blocker