मिति:- १० श्रावण २०८१, बिहीबार | समय:-
कर्णाली प्रदेशताजाखबरमुख्य खबरसमाचारसमाजस्थानीय

कर्णाली करिडोर सात दिनलाई बन्द

कालीकोट– कर्णाली करिडोरको खुलालु–सल्लीसल्ला सडक योजना अन्तरर्गत कर्णाली नदीको खुलालु सडक सात दिनलाई बन्द हुने भएको छ । खुलालु पुल नजिकै सडकको स्तर उन्नती कार्य गर्नु पर्ने भएकाले सात दिनका लागि सडक बन्द हुन लागेको हो । सडकको स्तर उन्नती गर्नका लागि जेष्ठ १ गते देखि सात दिनका लागि सडक बन्द हुने जिल्ला प्रशासन कार्यालय कालीकोटका सूचना अधिकारी सरोज अधिकारीले बताउनु भयो । कर्णाली करिडोर हुदै कालीकोटको नहरीनाथ, सान्नीत्रिणेणी, पचालझरना, पलाँता गाउँपालिका र रास्कोट नगपालिका आउ जाउ गर्ने सवारी साधन सात दिन सम्म बन्द रहने भएका छन् । त्यस्तै बाजुरा र हुम्लाको सल्लीसल्ला सम्म पुग्ने मालबहाक तथा अन्य यातायातका साधनहरु समेत बन्द हुने जिल्ला प्रशासन कार्यालय कालीकोटको सूचनामा उल्लेख गरिएको छ ।

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button