मिति:- ३० जेष्ठ २०८१, बुधबार | समय:-
गण्डकी प्रदेशमुख्य खबरसुचना प्रबिधी

क्यान महासंघका पदाधिकारी चितवनमा

कालीकोट– कम्प्युटर एशोसिएसन महासंघ (क्यान महासंघ) नेपालको दुई बर्षे रणनीतिक योजना निर्माण गरिने भएको छ । रणनीतिक योजना निर्माणका लागि क्यान महासंघ केन्द्रिय समितिको टिम चितवन पुगेको छ । यसै अवसरका क्यान महासंघ जिल्ला शाखा चितवनले केन्द्रिय समितिको निर्वाचन बाट निर्वाचित पदाधिकारीलाई स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रमको आयोजना गरेको शाखाका अध्यक्ष टेकलाल भुसालले बताउनु भयो । सूचना, संचार र प्रविधिका क्षेत्रमा काम गर्दै आएको क्यान महासंघले साइवर सुरक्षा, प्रविधिको प्रयोग र उपयोगिता तथा दुर्गम क्षेत्रमा प्रबिधिको पहुँच बिस्तार गर्न पहल गर्ने गर्ने भएको छ । क्यान महासंघ केन्द्रिय समितिको निर्वाचन पौष ९ गते सम्पन्न भएको थियोे ।

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please, off your Ad Blocker