मिति:- १० श्रावण २०८१, बिहीबार | समय:-
खेलकुदताजाखबरमुख्य खबर

कालिकोटमा प्रदेश स्तरिय खेलाडी छनोट सुरु

कालिकोट– नवौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रत्योगिताका लागि कर्णाली प्रदेश स्तरिय महिला, पुरुष भलिबल खेल कालिकोटमा सुरु भएको छ । राष्ट्रिय खेलकुदमा भलिबल खेलका लागि उत्कृष्ट खेलीडी छनोट गर्ने उदेश्यले कालिकोटमा पहिलो पटक प्रदेश स्तरिय भलिबल प्रत्योगिता सुरु गरिएको हो । खेल मंगलबार देखि बिहीबार सम्म चल्ने कालिकोट खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष गणेश शाहीले बताउनु भयो । खेलकुदमा सहभागी हुन कर्णाली प्रदेशका १० वटै जिल्लाका सहभागी सोमबार बेलुकी कालिकोट पुगेका हुन् ।

मनिराज पाण्डे

पत्रकार मनिराज पाण्डे कालीकोटमा बसेर लामो समय देखि सूचना, संचार, प्रविधि र विकासका बिषयमा समाचार लेख्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button