मिति:- ९ श्रावण २०८१, बुधबार | समय:-
ताजाखबरमुख्य खबरसमाचारस्थानीय

राजर्माग सुधारका लागि प्रशासनले छलफल गर्न थाल्योे

कालीकाेट नागरिक स्तरबाट ब्यापक गुनासो बढेपछि जिल्ला प्रशासन कार्यालय कालिकोटले सरोकारवाला संग आवश्यक छलफल थालेको छ । कर्णाली राजमार्गको मर्मत सुधारका लागि बुधबार जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सरोकारवाला संग छलफल गरेको हो । छलफल कार्यक्रममा डिभिजन सडक कार्यालय जुम्ला,जिल्लाका राजनीतिक दल, जनप्रतिनिधि, नागरिक समाज, उद्योग वाणिज्य संघ, पत्रकार लगायत सरोकारवालाहरूको उपस्थिती रहेको बताइएको छ । कर्णाली राजमार्गको स्तर उन्नती तथा मर्मत सुधार लागि सबैको ध्यानाकर्षण भएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी रामहरि शर्माले बताउनु भयो । कार्यक्रममा जनस्तरबाट उठेका राजमार्ग सुधारका बिषयमा सबैले संयुक्त प्रतिवद्धता सहित महत्वपूर्ण निर्णयहरू भएको बताइएको छ ।

भरत प्रसाद देवकाेटा

जन्मथलो कालीकोट सान्नीत्रिबेणी ३ भइ काठमाडौमा बसोबास गर्दै आउनु भएका भरत प्रसाद देवकोटा समसामुहिक बिषयमा लेख रचनाहरु लेख्ने गर्नु हुन्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button